,,Kniha života je plná vykřičníků i otazníků.'' 

Březen 2011

My ordinary life ... with her :-*

24. března 2011 v 17:26 | Nicolle.™
Jak šel čas ... Uvědomila jsem si že přátelství je něco důležitějšího, než jsou známky ve škole, a všechno ostatní. Tim nemyslim přátelství takový, že s někym pudu ven a pak ho zas dva tejdny neuvidim, nebo takový že se ve škole, nebo kdekoliv jinde potkáme a řeknem si "čau" a pokecáme..
Přátelství, to úplně nejsilnější, jako je mezi mnou a Mončou, je .. už navždycky. A toho si strašně vážím ! Sme tu jedna pro druhou.. a vždycky budem. Ona mě vyděla brečet, smát se, vyděla mě i při těch fakt nejšílenějších momentech, a s ní skoro všechno bylo poprvý - první fest, poprvý na koncertě Tomáše Kluse, a hlavně poprvý.. poprvý sem poznala to úplně OPRAVDOVÝ kamarádství ! Nic nikdy nás nerozdělí. Taky že se známe už nějakejch 8-9 let, a sme sousedky (ježiš to zní tak krásně:-D) .
Nevim proč furt musim myslet na to co bude dál.. Střední škola → ? Co pak? Ale já věřim, že ikdyž se budem výdat míň, že to všechno napořád vydrží.. to všechno co sme už zažily.. Ježiš, na ty krásný časy nikdy nezapomenu ! Jak sme v sedm ráno vstaly a byly venku do 10 h. večer. Celej den.. A stejně nejlepší bylo naše stanování ♥ Bože na to nikdy nezapomenu, jak sis sebou přitáhla budík :D:D:D prostě s Tebou už NAVŽDY ! :)) ♥ MILUJU TĚ :-*

dnešní foto : - větší náhled (klikněte na obrázek pravým tlačítkem na myši a klikněte na zobrazit ) :))

Piercing a Harry Potter ( zní to divně, ale nebojte, nemá to se sebou nic společného :-D )

23. března 2011 v 14:43 | Nicolle.™
Tak jo, už sem asi rozhodnutá → piercing do pupíku. :)
Bude mi ho píchat asi kámoška, takže .. au au :D ale to se dá zvládnout. Když to zvládli i oni.
Ještě o tom teda budu přemejšlet, ale řekla bych že už se ani jinak nerozhodnu. Ve škole dneska fakt opruz, ale tak aspoň sme o hodině mohli poslouchat písničky :D Co se týče blogu, očekávejte novej desing. Ještě popřemejšlim co bych měla udělat, ale myslim že už nějakou tu představu mám.

... Nemáte někdo nějakej dobrej nápad na nějakej dobrej film ? Dneska budu celej den doma sama, tak toho musim trochu využít. Mimochodem, slyšeli ste že už v červenci vychází 8. díl Harryho Pottera - respektive druhá část relikvií (film). Už se na něj moc těšim ! Něco bych o tom mohla napsat...

"Vaše srdce poběží jako o závod - vzkazuje Hermiona (alias Emma Watson) .

Los Angeles - Studio Warner Bros vypustilo první krátkou upoutávku na osmý, definitivně poslední film s Harry Potterem, který bude mít premiéru celosvětově od 15. července. Ukázku najdete na stránce http://aktualne.centrum.cz/kultura/kratke-zpravy/clanek.phtml?id=694634 .
95sekundová upoutávka k filmu Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 ale zatím není klasický plnohodnotný trailer; ty mívají obvykle dvě a půl minuty, nýbrž formát nazývaný "first look blind the scenes" (první pohled za kulisy). Uvidíme proto nejen záběry již z víceméně hotového filmu (některé triky se stále dodělávají), ale i komentáře jednotlivých představitelů, producenta a režiséra.

První ohláška obsahuje i záběry, na které fanoušci čekají: polibek Harryho s Ginny Weaslyovou a ukázku ze závěrečného Potterova souboje s Voldemortem, který tu pronese větu "Harry Potter -- the boy who lived come to die".

a pozor -- film bude officiálně ve 3D !! → Už se nemůžu dočkat !! :)

Co vy na to ? Comment please :) ↓↓
xoxo Nicolle, vaše Potterka ♥

Ráno.

23. března 2011 v 7:11 | Nicolle.™
Sama doma až do sedmi večer, ráno mi tady hraje Gaga, a jsem příjemně naladěná do školy.. Dokonce se tam i trochu těšim :) Dneska bude pohodička. Až na to že nemám na ČP vyfouknutý vajíčka, ale to je jenom detail. Tak si to všichni užijte ve škole, peace !

O adminkách.

22. března 2011 v 20:20 | Nicolle.™
Blogový svět Nicolle.™ & Petie ^^

Nicolle : Kdo jsem ? Třináctiletá puberťačka, co obdivuje TAYLOR MOMSEN♥, Tomáše Kluse a Avril Lavigne. Poklidně žiju v jednom velkoměstě s rodinou, a s madam sousedkou nejlepší kamarádkou. Právě se nacházím na jedné základní škole, ale za chvíli už vypadnu na umělecko-průmyslovou školu. No, a dál ? Třeba mě časem poznáte..
Petie : Upřímně, jsem nenormální 14-ti letá pipinka co má v nose ocelovou kuličku na konci zahnuté tyčce. Jsem ráda za město ve kterém bydlím, i když už se těším na snad budoucí školu v Olomouci. Jsem namyšlená, brýlatá, malá, sobecká, neatraktiví, inteligentní prý nějak zábavná šprtka brunetka. A i kdyby jste mi za to chtěli nadávat, tak se vám upřímně vysměju do ksichtu, což dělám velmi ráda.

"Chytil jsem motýla - zahynul. Utrhl jsem květinu - zvadla. Poznal jsem, že všeho co je krásné se mohu dotknout pouze srdcem." [Lennon John Winston ]

22. března 2011 v 16:12 | Nicolle.™
- Zatím co nadpis článku je poněkud pravdivý a rozumný, zbytek textu je pro někoho z nás nudný.

Jelikož je úterý (cože teprve ? až teď sem si to uvědomila..) , tak se neskutečně nudim, ale zároveň vůbec nevím co bych měla jít dělat jako první. Uklízet, učit se, nebo jít ven ? Stačí si jen vybrat, a podle mé líné povahy, zvolím tu nezveřejněnou činnost - počítač. Ale pak vám slibuju že půjdu něco dělat.. potřebuju to totiž jako sůl, celý dny se jenom flákám - jak jinak. Ale to se časem nějak srovná (čili-že až příjde mamka z nákupu a vyšoupne mě odtud)

Madam, madam, madam, to před vámi uvadám. Né že by tohle byl nejlepší českej zpěvák. (Další jeho přednosti raději nebudu zveřejňovat :-P ) Nikdy nezapomenu na ten úžasnej koncert v Chrudimi - autogram mi dodnes visí nad postelí ! ♥ Prostě, pokud chcete čít dál : Poslechnout toto !! ↓ Toť podmínka.

Dnešní výtvarná výchova byla zcela nudná, nezáživná a hlavně, moc dlouhá. Po chvíli té pracné činnosti jsem myslela že mi upadnou ruce. Jinak ty ostatní předměty ve škole byly celkem v pohodě (vůbec sem se nenudila!!!- fajn, ironie.) No, ke škole se ani radši vyjadřovat nebudu - psali sme z matiky :-D

Právě teď požírám čokoládu (Milku, ta zcela nejlepší♥), čtu žhavý drby na facebooku a čučim kdy už přijede máti. - upřímně doufám že se v tom městě zdrží. :) Zatim, du se dívat na Black Swan - vidim to tak že příští článek bude věnován tomuto úžasnému filmu..♥

xoxo Nicolle. please comment ♥ ↓↓↓

My máme svůj sen!

20. března 2011 v 18:13 | Petie ^^ |  Žvásty tý nenormální.
Ahojte, slíbený projekt je tu.
Vím, že takových projektů je hodně, ale ne každý bude takový jako právě tento. Není to nějaká soutěž, kde byste vyhráli hmotnou cenu, ale o spíše propagaci talentovaných lidí. Takže teď asi jak by to probíhalo nebo jak by to bylo a jaké by k tomu byly plusy.

Chci začít tímto. Těm lidem, co tvoří filmy, fotografie a další takové další výtvory, by byli právě zde propagovány. Těm co mají sen, se dostat na nějaké místo nebo nějakou nehmotnou věc se spíš budu snažit poradit.
Budou tu rozhovory s lidmi, kteří si svůj sen plní nebo s těmi kdo by vám dokázal pozvednout sebevědomí.
Ne každý se chce ''svěřovat'' internetu, ale uděláme to tím způsobem, že mi na e-mail petulemisule@seznam.cz zašlete svůj příběh, pokud děláte hmotnou věc tak i nějaké ukázky nebo odkazy na ně. Budu se snažit udělat rozhovor s někým jako je Karel Jech, Tomáš Magnusek a další. :) Nebudu dělat rozhovory jen s těmi lidmi více viditelnými, ale i s normálními lidmi. I když na tohle možná nikdo nedá, tak to tady nechám běžet, jen bych prosila, pokud něco budete posílat, tak do předmětu napište název projektu, protože mi na mail chodí strašně moc věcí. Nejpozději do týdne zde nějaký výtah toho bude, pokud ne napište mi ještě jeden e-mail ohledně nepřečení toho předchozího a předem se omlouvám pokud byste ten druhý museli posílat.
Co bych v tom e-mailu chtěla přesněji mít? Něco o autorovi, jeho dílech, snu + třeba nějaké přiložené dílo (ale to víte u čeho).
Nebudu nic slibovat, ale někteří ví, že jsem amatérská fotografka a že má taky svůj sen, takže pokud by to bylo možné, šla by i s nějakými fotografy spolupráce. :) A nejen s fotografy. :) Ale vážně nechci nic v tomhle slibovat, jen si myslím, že by to šlo.
No jo, každej si te'd asi říká, no blog si můžu založit taky a napsat si tam že tam budu psát o nějakejch lidech a psát jak strašně jim chci pomáhat, jenže já vážně chci a těmi lidmi se nebudu zabývat jen pro jednou, ale budu chtít s nimi být v kontaktu, poznat je. A s tím se myslím každý nezabývá. Většinou každý chrstne jeden článek a nazdar. Vím, že tohle nebude nějak velký, ale i kdyby přeci jen bylo, mohou se dělat nějaké srazy apod. Ale to už je až moc velký pohled do budoucna :)
Takže jediné co byste měli z tohoto článku pochytit je, že mi na e-mail můžete psát své příběhy, nápady a vše ohledně toho co byste chtěli prosadit, protože vím, že je to hodně těžké, ale chci pouze pomoc. Nechci ji nikomu cpát, nechci vás do toho nutit, je to pouze na vás, jestli něco napíšete. Já za to budu ráda. :)
Jinak nechci nikoho nutit ani do toho, že se může přihlásit pod podmínkou, že dáte logo na váš blog nebo tak. Je tu prostě jen jako menší oživení. :)
Vyznívá to ode mě trošku víc sebevědomě, ale zas tak to není. :) Pomalu nevím, co jsem na začátku psala, tak doufám, že to je vše aspoň trošku k pochopení a budu se těšit na vaše ''dopisy'' v e-mailu!

Vrátila jsem se coby porotkyně s dobrými nápady.

19. března 2011 v 18:56 | Petie ^^ |  Žvásty tý nenormální.
Tak jak jsem slíbila. nejspíš asi o těch dvou věcěch psát nebudu, pokud by si to vyloženě někdo nepřál :)
Ale mám kupu nápadů. :) Jeden projekt. Do čehož bych zapojila tu druhou věc. Spíš bych si teď udělala loga domyslela pořádně název a budu doufat, že to Niky nebude nějak vadit. :)
A teď něco k dnešku. Být porotkyní byl úžasný zážitek ! :) Takové věci neodmítat, protože se u toho dá poznagt strašně moc lidí! :) No jdu zapracovat na svém projektu ! :) Zatím ! :)

Jak to s tebou vypadá?

19. března 2011 v 7:48 | Petie |  Žvásty tý nenormální.
Ahojte, omlouvám se že jsem nedala nějak vědět tu celou dobu, ale nebyl čas. Až teď mám chivlku na napsán í o tom co se se mnou děje.
13.3. jsem navštívila Malou Skálu a nějakou fotku a vyprávění z ní napíšu třeba dnes večer nebo zítra.
Celý týden jsem měla něco na odpoledne. V pondělí jsem šla ven řádit, protože bylo nádherně. V úterý jsem měla dlouho školu a pak šla na chvilku ven. Ve středu se to zkazilo, ale venku jsem stejnak chvilku lítala.
Čtvrtek byl takový, nakupovací. A pátek? 5 hodin ve škole, 6 sem vynechala a šla do Tesca pro důležitou věc. Pak jsem letěla domů, najedla se, ustrojila, nalakovala nehty, namalovala a učesala a vyrazila porotit. Zážitky z toho bych asi napsala po Malé Skále.
Vezmu si na někoho kontakt a udělám s ním rozhovor. :) Na toho jednoho si vezmu kontakt určitě! to si pište! Tak, teď ... přeju ještě tady filmařům vše nejlepší a ať vyhrají ti co si to zaslouží. A v každé kategorii už nějakého favorita mám. :)
Tak filmu zdar!

zdroj: filmdat.cz

Pray for JAPAN ♥

16. března 2011 v 15:44 | Nicolle.™
Tak, asi už všichni víte co se vlastně v tom Japonsku stalo. Zemětřesení, tsunami, výbuch jaderné elektrárny.. Tisíce mrtvých, lidi nemají kde bydlet, a strachují se z toho co bude dál - nikdo to neví.. Kde budou bydlet, co budou jíst, nevědějí kde jsou jejich příbuzní ani kamarádi.. Musí to bejt strašný ! Je mi to strašně líto..

Nebuďte lakomý a pošlete alespoň tu jednu smsku za 30 Kč na číslo 87777 a do zprávy napište : DMS ARMADASPASY . Ti lidé vážně potřebují pomoct, co byste dělali na jejich místě vy ? Byli bezmocní a modlili se za pomoc, vážili si úplně všeho.. Tak prosím, pomožte Japonsku !!


Čím víc přemýšlím jak pojmenovat tento článek, tim míň mám napádů.

15. března 2011 v 16:40 | Nicolle.™
Dnesní den ve škole byl přímo úděsně nudnej. Nevěděla jsem, co mám poslouchat dřív.. Jestli řev učitelky, kecy spolužáka nebo moje nervózní cvakání tužkou. Kdo má taky přežít 8 hodin sedět na zadku v lavici. Z dnešního dne mám jedinou výčitku, a to tu, že jsem se zapsala do přírodopisné soutěže. Ach, já sebevrah !
A dneska už se nijak nehodlám přemáhat, jedině tak úkolem z matematiky.

Už se těšim až se kouknu na film Black Swan - včera jsem si ho stáhla, koukla sem se na kousek, a řeknu vám.. fakt skvělej film ! Nebudu vám říkat o čem je, ani kdo v něm hraje apod., prostě si ho stáhněte a koukněte se na něj sami- nebudete litovat, to vám zaručuju ! Možná bych sem mohla dát alespoň ukázku z toho filmu..

Na tenhle film sem přišla čirou náhodou, na jednom blogu. Po tomto zjištění musím konstantovat že si už zcela vůbec nemyslím že znám většinu filmů :-D Herečka Natalie Portman, která v tomto filmu hraje Ninu, je prostě..úžasná ! Nemůžu si jí vynachválit:) Určitě se ještě na její ostatní filmy s velkou radostí podívám.

xoxo Nicolle

U tetičky.

13. března 2011 v 12:18 | Nicolle.™

Tak joo, rodinná návštěva mě nezabije, ikdyž bych nejradši šla někam jinam než zrovna k tetě. Ale co se dá dělat, z toho se už jentak nevyvleču.
No a navíc je neděle, zejtra se de do školy, a já sem nervózní z velkýho testu ze zeměpisu, kterej sice píšem až v úterý, ale kdo se to má naučit ?! Venku je krásně a já zas sedim u PC, no co se dá dělat.
Du se připravovat, aby ze mě teta neměla infarkt až mě uvidí. A doufám že se stavíme ještě u dědy a babičky.. Už sem dlouho neviděla Alíka :-( Tak se tu mějte, xoxo N.♥

Fashion - Hippies look

13. března 2011 v 11:04 | Nicolle.™
/ images by weheartit.com / - Hippies styl - motto letošního léta. Inspirujte se !


Náramky - jakékoli barvy, tvaru,.. Je jedno jestli si na ruku navážete provázek, nebo nějaké korálky, ale každopádně, náramky vypadají cool v jakémkoliv množství :)


My playlist aneb co u mě najdeš.

12. března 2011 v 18:16 | Petie ^^ |  Stars

Tak, 3. má rubrika. Nevím jak sem to měla nazvat. Budu jsem dávat typy na muziku, filmy asi i nějaký novinky ze světa showbysnysu. A protože o mě stále moc nevíte, tak vám sem napíšu něco z mého playlistu a protože to asi bude dlouhý tak to dám do celého článku.
Takže klikej,


Jacket & and so on.

12. března 2011 v 17:38 | Nicolle.™
Maj jí teď všichni..Kožená bunda. Už dlouho po podobný slintám !

Pleťová maska

12. března 2011 v 17:04 | Petie ^^ |  Móda, styl, rady
No, teď to bude trošku jiný šálek kávy, než mé obvyklé řečičky.
Protože mám veliké potíže se svou pletí, tak trošku experimentuju. Dnes sem vyzkoušela právě Kvasnicovou masku. Nechci nějak kazit její chválu, protože mě skoro nic nepomáhá, tak mě ani tohle nepomohlo v tom v čem potřebuji. Ale chválím ji v jedné věci, pleť po ní není mastná.
Menší upozornění. Alespoň mě to strašně smrdí, ale dá se to vydržet. :)
No napíšu vám postup:
1. Vezmeme půl kostky droždí a přidáme kapku citronové šťávy.
2. Pořádně rozmícháme na takovou správnou kašičku.
3. Naneseme na pleť asi na 15-20 minut.
4. Poté smyjeme vlažnou vodou

No, myslím si, že kdybych ji dělala pravidelně, tak mi i pomůže. hlavně neděsit se toho, že to začne tvrdnout. To je normální. :)
No, jinak do této rubriky budu přidávat články podobné. Její název to snad nějak vystihl. :)

Fish ♥

11. března 2011 v 23:49 | Nicolle.™
Moje rybičkyyy z http://abowman.com. Zase taková menší blbárna, ale mě se to líbí. Jestli něco takovýho taky chcete, najeďte si na již zmiňované webové stránky a v menu si vyberte zvíře a jeho barvu. Pak stačí už jenom zkopírovat HTML a dát to na blog. Dá se říct že je to taková animovaná hra. P.S.: Kliknutím je nakrmíte :)


Vítkovice vs. Budějovice

11. března 2011 v 21:32 | Petie ^^ |  Žvásty tý nenormální.
Miluju hokej!

Komu jste fandili ? Teda, nestíhala jsem to, protože jsem zde četla nějaké články, ale kousky sem viděla a líbilo se mi to.
V základním času skončit 2:2, po prodloužení 2:2 a po samostatných nájezdech (1:0) vyhráli Vítkovice ! Nádherný to bylo!
Gratulace! :)

Abych řekla pravdu, mám hokej radši živě, pak se to lépe vnímá, ale to je asi ze zvyku, když jsem chodila na KHL na svůj Dvůr.
Proč se mi hokej líbí? Protože je to rychlý, tvrdý a hrajou to chlapi.
Nesnáším fotbal, protože to je strašně stupidní hra, ve který hrajou samí namyšlenci. Dělají, že jim staršně každý ubližuje a přitom ''zakopávají o trávu''. Teď nechci nikoho urazit, ale přijde mi to tak. Ne, že by se v hokeji ty ''primadony'' nenašli, Taky se tam najdou, ale nevím, jestli je to tím, že hokej chápu a fotbal ne a ne pochopit, nebo jestli chlapům v hokeji, jde o něco jiného než ve fotbale.

Ještě jednou gratuluju! :)

Jsem ráda, že jsem ráda.

11. března 2011 v 20:59 | Nicolle.™
Moje ségra a sestřenka už konečně zalehají do stýl nadumaných postýlek, a já mám konečně KLID ! Bože to bylo křiku a všeho.. ( není jim ani 7 let, abyste pochopili). Teď si ještě "užít" noc na gauči, s televizí a facebookem. Jak romantické ! Nejradši bych byla s ním♥ a nic neřešila.. Ale mám takový "štěstí", že mám horečku, tudíž sem dneska ani nemohla ven.. Nevím jestli jí mám furt, radši sem se neměřila, ale furt mě trochu bolí hlava (to spíš bude z toho křiku), takže nevim. Jinak jsem nadšenááá. Maminka si někam půjde sednou s těma jejíma kámoškama, a já tady budu mít klid, teda až na Miloše.. ten doufám půjde co nejdřív spát.. Ták jo, jdu se dívat na TV, snad tam dávaj aspoň dneska něco normálního.
xoxo Nicolle.™

Mnou nejnavštěvovanější *

11. března 2011 v 16:25 | Nicolle.™
Inspirovala jsem se od http://love-paramore-hayley.blog.cz → napíšu sem žebřížek mých nejnavštěvovanějších stránek.

facebook.com → jak jinak žejo. Prostě xichtknížka.
blog.cz → sem chodím nejradši. Aspoň mě blog narozdíl od FB nezklame.
weheartit.com → chodim tam celkem často. Fakt luxusní stránka !
avril-source.com → vždycky se tam dozvim to nejnovější o Avril.
youtube.com → bez písniček bych nepřežila !
www.bravogirl.cz → web mýho oblíbenýho časáku.
seznam.cz → počasí, novinky, email, a hlavně se tam dozvim kdo má ten den svátek.
tv.seznam.cz → tak asi musim vědět co dávaj v telce, né ? :-D
hlinsko.cz → musim vědět kdy je brusko, kino, a tak dál.:)
+ love-paramore-hayley.blog.cz ; my-love-for-suomi.blog.cz ; myavrillavignemy.blog.cz

Ostatní, kam chodim často.
ICQ - Chcéš ? Přidej : 599-080-736
SKYPE - Prostě volání s kamarádama je vždycky sranda:)

Vítězoslavně hlásím : Horečka !

11. března 2011 v 13:11 | Nicolle.™

Řeknu Vám, není nic "lepšího", než když dostanete horečku ! Moje celodenní plány jsou zase v tahu. Vážně skvělý. No nic, asi to půjdu vyležet, abych přinejmenším už zítra mohla zase plánovat zbytek rychle utíkajících jarních prázdnin. Tak si je hlavně užívejte vy, co ste zdraví, protože byste si toho hodně měli vážit ! Vim o čem mluvim :-P Tož, s čajíkem do postele a čáu !
Vzkaz pro Petie : Užívej si blogování :) asi se tady už dneska neukážu, a jestli jo, stejně by ze mě moc velký moudro nevyšlo. :)

Slunce svítí, kvete kvítí a Petie šílí.

11. března 2011 v 12:16 | Petie ^^ |  Žvásty tý nenormální.
No dobře, nedá se říct, že bych šílela doslova. :D
Ale je toho celkem dost. I když mám prázdniny, tak nic nestíhám. No dobře, nesvítí u nás až tak sluníčko, spíš občas vyleze z mráčků, aby mě z jeho náladovosti akorát hlava rozbolela. Kvete kvítí? Nevšimli jste si co? :P Venku lezou sněženky, stromy začnou pučet, venku je deštivo, blátivo... Jaro se blíží, navíc, včera, když jsem šla z vesničky kousek od našeho města, přes louky, tak jsem viděla čápa! A pokud jsem dávala na 1. stupni ve škole pozor, tak tento pták odlétá do teplých krajin a tímto dovoluji prohlásit, že i když začne jaro 21.3. tak já ho budu vítat už teď, protože se i lední medvědi v ZOO probudili.
Dobře, možná trošku víc melu kraviny no. :D
Jdeme dál. Za cca hodinku mi přijede kamarád z Prahy. :) Tak se za ním vypravím na autobusák. Pak dojdu za vedoucím kroužku a odevzdám mu své soutěžní fotografické práce. No, upřímně jsem zvědavá.

Sakra, já vážně mluvím nějak divně. :D Ve skutečnosti používám ty vole místo tečky a teď takové odborné názvy. :D
No tak asi zase půjdu něco dělat. Trošičku ještě poklidím, dám si oběd ustrojím se, namaluju, učešu a vyrazím tam. :) Pokud zbyde čas, tak ještě něco napíšu. :)
Zatím prdi. ^^

Jako malý dítě..

11. března 2011 v 10:51 | Nicolle_♥
Slíbila jsem vám novou rubriku. Tak tady jí máte. O co vlastně jde ?.. Prostě, vypíšu sem celý svůj život. Od dětsví, až po tuhle dobu. Víc k tomu říct nejde..

Jak asi začít.. Dětstvím ? Dobře, dobře. Hodně nerada se k tomu vracím....
... Když si mamka vzala mýho tátu, měli spolu dítě (mně :-D). Když sem se narodila, táta se hned potom odstěhoval, a rozvedli se. Vím, že na mamku byl hnusnej, a tak ani nelituju toho že odešel. Teda vlastně, odešly sme my, s mamkou. Přestěhovaly jsme se, bydlely sme u babičky a dědy, a když už sem trochu vyrostla, a byla natolik všímavá že nemám tátu, našla si mamka přítele. Můj dopusud poklídný život s babičkou a dědou na venkově, se nakonec stal novou příležitostí.. Přestěhovali jsme se k Milošovi (to je ten mamky přítel). Byl to pro mě šok, opustit školku, kamarády, babičku a dědu, pejska Alíka (achjo, docela se mi po něm stýská), a prostě všechno.. Ale nelitovala jsem. Začali jsme všichni společně bydlet ve městě. Nejdřív sem z toho nebyla moc nadšená, ale pak jsem si uvědomila, že je to určitě lepší. Ikdyž mi strašně všechno chybělo. A pak ? Jednoho dne, když sem tak koukala z okna, vidím naproti mě, nějakou malinkou holčinu, stejně starou jako já, .. Kreslí si na chodníku. Super, nová příležitost jak poznat nový kamarády! :-D Vyřítila jsem se z baráku okamžitě, v rukou křídy, a dělala že sem nenápadná. A pak, seznámila jsem se s tou.. nejúžasnější kamarádkou na život a na smrt ! Už ani nevim, jak sme se pozdravily, nebo tak.. ale moc dobře si pamatuju, ten první den, kterej sme spolu strávily, úplně celej, až do večera. (Sousedka, nejlepší kamarádka, úžasná holka.. co víc si přát ?!!). Prostě, už spolu kamarádíme takovej 8 let, a jsem s ní nesmírně šťastná. Nikdy bych jí za nic nevyměnila......
Pokračování příště :)

Vykecávací náladička*

11. března 2011 v 10:25 | Nicolle_♥
Na to že včera bylo venku hnusně, všude mokro a zima, tak je docela pěkně. Až se divim ! A dneska mě zas bude čekat "stresovací den" protožee.. prostěě.. pudu zase s nim♥ ven. Aaa ježiši, to je nervozita ! No co, nějak to přežiju, když sem to přežila i před tim. Ale prostě když si vezmete kolik je mě, a jemu ?! Docela... rozdíl ?! Ale s tim už stejně asi nic neudělám, a navíc ... "Věk je jenom číslo"

Momentálně jsem doma sama, vůbec nevím co mám dělat dřív, jestli se flákat nebo mejt nádobí, ale na to všechno mám ještě celou třičtvrtě hodinu, takže pohoda. Zjistila jsem, že pokaždý než usnu, musim mermomocí přemejšlet o všem divnym, a pak v noci nemůžu spát. A toho se fakt musim zbavit, protože mě nebaví se v noci užírat strachem, stresem a nevim všim čim ještě. Je zvláštní sedět na posteli, číst si Harryho Pottera a přemejšlet o tom, proč vlastně žiju zrovna v tomhle světě, a né někde s Harrym Potterem:-D ... Né, o tohle mluvit už fakt nebudu, protože mě přepadá zase ta náladička fantazírování. A to je pak hooodně špatný !

Jinak, přes víkend bude mít mamka auto, takže se sousedkou♥ vyrazíme na nákupy do našeho oblíbenýho AFI, a prostě.. Chci se koupit nějaký nový boty, ale jakože fakt už ! Nějaký na.. podpatku?! Fajn, sice uznávám že bude asi chvíli trvat než přestanu mít pocit trapnosti, když s nima třeba pudu městem, a budu všechny rušit svym "cvakánim", a taky bude chvíli trvat, než se v tom vůbec naučim chodit ! To je to nejhorší, čeho se bojim →že se na těch botách zabiju :-D. Ale, tak zase sou to jenom boty (Dobře, teď už si fakt hodně fandim !). A navíc, někdy teď bude mít strejda svatbu, a pochybuju že tam pudu v teniskách.. :-D Takže mami, holt se s tim smiř !

Jinak,... co jinak? Ségra mě štve, mamka furt abych uklízela, .. babička nezájem, a Miloš naštěstí v práci. Abych se přiznala, vážně se mi strašně chce do toho uklízení kuchyně! To zas dneska bude opruz. Samý uklízení, grrrr, já to tak nesnášim ! :-D Proč ty rodiče aspoň o prázkách nedaj pokoj ?! Jo už vim, oni sou na nás naštvaný že my máme spravedlnost, a že oni musej chodit do práce. Tak to pak jo :)

No, už vás nebudu obtěžovat těmahle kecama, protože ať (ne)žije stres ! :-/ xoxo N.♥

Impossible ♥

11. března 2011 v 10:07 | Nicolle_♥
Co k tomu říct ? Asi jenom to, abyste si to určitě pustili, a že ta holka je fakt ÚŽASNÁ !

Zapáchá to novotou.

10. března 2011 v 22:21 | Petie ^^ |  Žvásty tý nenormální.
Ahoj!
Nejprve se představím. Jsem 14-ti letá blogařka, říkající si Petie (tj. Utvořeno ze jména Petra). Nicolle mě požádala o spolupracování a já nijak neváhala a nabídku přijala. Jsem za ní ráda, jelikož mi můj blog zrovna nevycházel a neměla jsem zrovna nějak náladu zřizovat si svůj vlastní, takže se teď vracím zase zpět. :)
Ale teď asi něco o mě. Pocházím z menšího městečka Dvůr Králové, ležící severně od Hradce Králové. Jak už jsem řekla, je mi 14 let. Jsem fanatická fotografka. Od toho se odvíjí další má obrovská záliba a to grafika a kreslení. Po té co jsem vyhrála svůj netbook a Wifinu tak věčně sedím u TV ve svém pokoji s ním na klíně, kde prohrabuju facebook nebo různé webovky. Pokud zrovna nekoukám na TV, tak mi do uší hraje nejčastěji Nightwish, Sum41 a podobný suprovky.
Už jsem uvažovala o založení webu jako takového, ale je pro mě momentálně finančně i časově náročné a proto jsem ráda, že mohu být tady a sdílet tu s vámi svý totálně nenormální kecy.
Pokud by vás o mě něco zajímalo, budu ráda když se zeptáte. :) A teď se vrhnout do nějakýho toho psaníčka. :)

Z mého života.

10. března 2011 v 13:04 | Nicolle_♥
Rozhodla jsem se založit novou rubriku "Z mého života". Jelikož sem toho hodně zažila, myslím že vím co sem budu psát. Napíšu sem celý svůj život, úplně od začátku, až do konce.
Dovedlo mě k tomu to, že jsem si dneska přebírala pokoj, a do velké krabice naházela všechny diplomy, fotky, věci z tábora, Anglie, Vídně a prostě všechno co mi něco připomínalo. Všechno jsem to srovnala do té krabice, napsala na ní "Nicolle's life" a šoupla jí pod postel. A vím, že až budu větší, budu mít (i díky té krabici) na co vzpomínat.
Chtěla bych prostě z týhle rubriky udělat vzpomínky na minulost, na to všechno co bylo.

Tak doufám, že vás to bude bavit číst.

Nadpis ?

9. března 2011 v 10:32 | Nicolle_♥

To snad není možný.. Před chvílí sem vstala, sednu k počítači a slyšim přes celej barák CD Dády Patrasový ! Ta ségra mě fakt chce zničit,.. Grr. To sou nervy tohleto.
Mimochodem ještě sem se ani nenasnídala, a už tu sedim :-D Včera v noci, sem s sebou do postele vzala půlku ledničky a špajzu, a pěkně sem si drobila do postele. Bylo mi pak pěkně blbě (:-D).
No a dneska, hraju na facebooku It girl, a koukám jak se mamina pracně meje s oknama :-D
Zatim, xoxo.

spring holidays, it's great *

6. března 2011 v 13:22 | Nicolle.™
Dneska je neděle, a mě to nijak nevadí, protože máme celý týden jarní prázdniny. Ách ! Je to skvělý, když si v neděli nemusíte říkat "jdi se učit !".
Trochu už začínám přemejšlet, co bych všechno mohla podniknout. Napadá mě pouze Affi v Pardubicích. Dlouho sem tam nebyla. A nebo do kina.. Na něco novýho.. Jenže jak sem tak koukala, maj na programu samý nudný filmy..
Dneska budu relaxovat, pěkně se válet, čučet na filmy s čajem a spoustou jídla♥ Ikdyž bych taky mohla jít ven.. Ale to asi až.. pak :-D

Tak se mějte, xoxo^

každý mi říká, že zítra bude líp, ale když se probudím je dnes

4. března 2011 v 14:09 | Nicolle.™
.. dneska den jako každý jiný. Nic zajímavýho, překvapujícího, všechno při starym. Dopoledne jsem se konečně koukla na film Harry Potter a Relikvie smrti - 1.část. Ikdyž jsem to měla s titulkama, řekla bych, že sem o nic nepřišla ! Prostě úžasnej film.. Snad nejlepší díl ze všech dílů HP. Fakt doporučuju, určitě si ho stáhněte.. ( http://www.uloz.to/8060307/harry-potter-a-relikvie-smrti-1-cast-cz-titulky-2010-pekna-kvalita-avi ) - Jo a musim se přiznat že sem u něj i brečela..

Jinak, teď půjdu se ségrou na jarní procházku.. Od prázdnin se nebyla venku.. což mě štve. A dneska se snad vyskytne příležitost. Asi půjdu večer ven, na brusko, a tak, ale ještě uvidim. Nejradši bych si lehla s knížkou a brambůrkama do postele, a byla celý prázdniny zahrabaná doma, ale bohužel.. Všichni mě nutěj ven ! Takže, asi dneska fakt pudu.

Jo a taky sem strašně ráda že se mi konečně podařilo vygruntovat pokoj ! Ani nevíte jak je to tam všechno teď tak hezký, uklizený a srovnaný. Jsem ráda že sem se k tomu alespoň jednou za 10 let přinutila. Sem prostě dobrá ! :-D Aspoň už maminá nebude mít řeči že tam mám bordel. A přesně za tímto účelem jsem tam vyhruntovala :-D

Tak jo děcka, já mizim ven, nadýchat se čerstvého vzduchu, pročistit si hlavu, a popovídat si se ségrou:)
xoxo:-*

sny vs. realita ♥ - alias moje dětsví.

3. března 2011 v 10:49 | Nicolle.™
Dneska se mi zdál sen,....
Jsou letní prázdniny, uprostřed července, já jsem se probudila, a poslouchám zpěv ptáků z otevřeného okna, a slyším jak někdo křičí. Kouknu se z okna, a naproti mě v okně se šklebí moje nejlepší kámoška a sousedka Monča. ,,Tys teď vstala coo? Tak pojď ven. Za pět minut před barákem, čááu." Vylítla jsem z pokoje, nacpala do sebe piškoty a usrkla si z mamčinýho čaje. ,,Zase letím s Mončou?" ptala se jako by to pro ní nebylo nic zvláštního- což taky nebylo. Sotva jsem jí stačila odpovědět, už sem byla před barákem a chladila si jazyk studenou vodou, protože jsem se trochu opařila o mamčinej čaj. Už vyšla. Měla na sobě červené kraťásky a bílé tričko s kytičkami. Náhle se předemnou zablesklo, a letěla jsem zpátky do pokoje, a vzala si červené kraťásky a bílé tričko s kytičkami. Tedy, né úplně stejné, ale alespoň podobné. Ještě jsem z kuchyně slyšela mamku, jak říká něco ať příjdu na oběd, ale to už sem zase byla venku a vyhlížela Monču. V tom se objevila ve dveřích, a měla na sobě baťoh. Vyšly jsme, a cestou mi povídala na co má ten baťoh, a že jdeme zkoumat divočinu a objevovat nové nebezpečné zvířectvo. Octly jsme se u řeky, sundaly si sandálky a šly jsme do vody. Chodily jsme kolem proudu a cákaly na sebe, a pak jsem spadla do vody, a Monča za mnou. Obě sme se smály a nevěděly jak se máme postavit. Nakonec jsme ťapaly celé mokré a bosé kolem chodníku u řeky. Bylo nám teplo, tak sme si lehly do trávy v přilehlém parku, který byl u řeky. Pak jsme šly domů, z kostela jsme slyšely že odbíjí dvanáctá hodina, a tak jsme dostaly chuť na oběd.
Sotva jsme se naobědvaly, už jsme zase byly venku, v jiném oblečení, a přesto zase podobném. Potkaly jsme pár starých lidí, a ti se nás ptaly jestli jsme sestry, a my jsme se smíchem řekly že ne, že jsme kamarádky. Ihned nás napadlo se vydávat za sestry, smály sme se povídaly si, a každý den vyváděly stále šílené kousky.
Jednou jsme se vypravily směrem k fotbalovému hřišti, a vylezly na oba dva stromy. Jeden strom se jmenovat "Niktree" a druhý "Montree". Celý den jsme si na nich hrály, chodily jsme k řece pro vodu, vařily si na nich, a dokonce jsme z nich i čůraly, když sme potřebovaly na záchod. Trávily jsme tam pak dalších pár týdnů a hrály si tam. Byla to strašná sranda!
Byly jsme spolu každý den, od rána do oběda, a od oběda do večera, a domů jsme chodily jenom na jídlo.....:))

Vlastně, musím podotknout že tohle je vlastně podobné skutečnosti, kterou jsme s Mončou prožily v dětsví, a musim taky říct, že jsme doteď nejlepší kámošky :) Článek pro Tebe Moni, mám Tě ráda, a děkuju že jsi tu semnou, sousedko moje praštěná ♥

P.S.: Takhle vypadáme teď. [ Už navždy spolu ! ]

můj úžasný pokoj..

2. března 2011 v 14:08 | Nicolle.™
.. by potřeboval nějakou změnu. Ale místo toho, abych si tam třeba i uklidila, zase sedím u PC ! Jak jinak. Čili-že : Dneska plánuju, že si vygruntuju v pokoji, přerovnám všechny poličky, všude všechno setřu vytřu utřu, a zítra /pokud to všechno stihnu/ si sednu bez výčitek k počítači, a s čistým svědomím že každých pět minut nebudu muset poslouchat "Běž si uklidit do pokoje!". Facebook a blog mě totiž nechce pustit nic dělat ! Stala sem se otrokem.. xD

objevuji nepoznané

2. března 2011 v 12:41 | Nicolle.™
Včera večer (teda spíš v noci), jsem si četla mého úžasného Harryho Pottera, poslední díl- Relikvie smrti. A musim říct že mě to dojalo tak, že sem až vypustila slzy. Bylo mi strašně líto že umřel....... (přečtěte si to sami). Připadala mi celá ta kapitola smutná, znovu bavení se o Brumbálově smrti, a tak dál. Ale snad se z toho hroznýho trauma ze všech smrtí z týhle knížky nějak dostanu. Musim říct, že mě už po pár stránkách tahle kniha velice okouzlila (a to doslova:-D), nemohla sem vůbec přestat číst, až sem najednou zavřela oči, a otevřela je už v denním světle, kdy na mě pořvávala moje šílená a štřelená ségra ! Musim říct, že se mi zdály krásný sny, ale ovšem né o HP, ale o někom úplně jinym..:-*

Jinak dneska nejen že doufám že nebudu muset se ségrou ven, ale taky doufám že dneska v čajovně vymyslíme s M. nějakej plán, jak bych se o jarních prázdninách mohla na trochu dýl vyloudil z baráku, protože potřebuju jít ven :P s jednim úžasnym klukem ! :D (tak už víte o čem se mi zdálo:D), takže doufám že něco vymyslíme.. Poslední dobou se úplně vznášim v oblacích, jak mi je strašně fajn:) Nikdy jsem asi ani nebyla víc šťastná..

Jinak, tahle mě dojala : //objeveno zde : http://shoelace.blog.cz//

sunny morning

2. března 2011 v 9:43 | Nicolle.™
Můj "poklidný" den začal asi tak, že mě ségruška probudila už v 8 hodin ráno ! Vážně díky, ségra. Ikdyž, jsem jí za to docela vděčná. Aspoň sem nepromeškala svoji šanci získat čas a udělat něco s blogem. A hle, povedlo se. Jinak,... dneska je vážně krásně, ve škole nám dali chřipkový prázdniny, takže je to naprostá pohodička. Dneska ještě vůbec nevím co budu dělat, s kým a kde, ale 100% vím že si tyhle dlouhý prázdniny pořádně užiju ! Nejvíc se ale těšim na to, až budou velký letní prázdniny.. Joo to bude pohodička ! Poslouchám písničky, zatím co moje ségra sedí tiše na okně, a pozoruje kdy už příjde mamka od lékaře. Asi bych řekla, že to bude dlouhá doba, protože mi psala ať si jdem koupit něco k snídani, že je tam fronta. Tož, asi se půjdu zkulturnit abych mohla do společnosti, no a hned potom půjdu koupit ty housky, a udělám si pěkně teplý kakao, zalezu do pelechu a půjdu si číst knížku Harryho Pottera - Relikvie smrti. Jsem do toho úplně totálně zažraná, je to prostě nejlepší a bohužel i poslední díl:'(.. Doufám, že ještě v budoucnu se něco s Harrym Potterem bude dít,.. Nechci aby to skončilo tak, jak to začalo, chci aby ty díly byly nekonečný.. Ale to se asi nestane, všechno jednou končí. No, tak já du pro ty housky, čáu.

1.březen → COOL :P

1. března 2011 v 17:35 | Nicolle_♥
1. březen začal celkem dobře.
Ve škole sme se dozvěděli že máme do pátka chřipkový prázdniny, a za tejden jarní prázdniny.. Takže školo, zatim čau !
Sem ráda že aspoň někdo mi udělá radost, a že zrovna škola, to bych vážně nečekala !
Jinak nic novýho, mám nedostatek vlastní inspirace, ikdyž mě někdy napadá plno věcí,.. (které bohužel při mé šikovnosti nejdou moc zrealizovat- ale někdy se mi to určitě povede).
Co se kluků týče...
Nechci se to říkat moc nahlas, ale prostě mám novej objev:) teda, spíš je to hodně starej a dobrej kamarád, ale jakoby pro mě začínal mít trochu jinej význam.. No nic, tady to řešit nebudu,..;)
Jinak jsem furt happy,...
...a to díky němu:), i díky tomu, co prožívám/začívám a nevim prostě jak to mám vyjádřit. Ikdyž teď s holkama ze třídy sme se moc nepohodly, ale jinak.. všechno super;) Před pár dny jsem byla s mojí blogovou i reálnou kamarádkou Marťou (http://love-paramore-hayley.blog.cz/), a byly sme fotit.. bylo to celkem doost supr, fotky se povedly, takže co víc si přát ? Marťa je moc supr kámoška, a jsem ráda že si rozumíme:) dřív sme bez sebe nedaly ani ránu, sice už to takhle dlouho není, ale jsem ráda že jsem zůstaly kamarádky,.. dobrý kamarádky:) Jinak ty fotky .. dám teda do celýho článku :P